Rada Pedagogiczna

RADA PEDAGOGICZNA 2019/2020

MICHAŁ CZARCZYK – DYREKTOR, HISTORIA, WIEDZA O SPOŁECZEŃSTWIE

DARIUSZ TOKARSKI – WICEDYREKTOR, JĘZYK POLSKI, INFORMATYKA

NAZWISKO I IMIĘ

NAUCZANY PRZEDMIOT

Andryańczyk Paulina

Edukacja wczesnoszkolna, przyroda

Baranowska Ewa

Język polski, historia

Bauła-Socha Anetta

Język angielski

Baur Emil

Muzyka, świetlica

Bednarczyk Małgorzata

Nauczyciel wspomagający

Bieniek Izabela

Pedagog

Boras Anetta

Edukacja wczesnoszkolna

Boras Zofia

Religia

Borowiecka Anna

Nauczyciel wspomagający

Chałubek Katarzyna

Rewalidacja

Cygan Anetta

Przyroda, świetlica

Dobiech Arkadiusz

Religia

Drobik Sylwia

Edukacja wczesnoszkolna

Drząszcz Wojciech

Wychowanie fizyczne

Ferenc Dorota

Informatyka, matematyka

Guga Brygida

Nauczyciel wspomagający

Gębalska Bożena

Fizyka, matematyka, informatyka

Grzejdziak Katarzyna

Nauczyciel wspomagający

Góral Andrzej

Muzyka, świetlica

Jakubowska Wioletta

Język polski

Jarocka Emilia

Przyroda, matematyka

Karbowniczek Piotr

Wychowanie fizyczne

Karkocha-Wilczko Marlena

Wychowanie fizyczne, EDB

Klęska Monika

Język polski, historia

Kowalczyk Małgorzata

Religia

Koziorowska Katarzyna

Język polski

Krawczyk Anna

Edukacja wczesnoszkolna

Krawczyk Marcin

Język angielski, technika

Kubacka Agata

Język polski, historia

Kulbat Grażyna

Biologia, WDŻR

Łabuzińska Martyna

Język angielski

Ławniczek Irena

Plastyka, EDB

Łęski Krzysztof

Wychowanie fizyczne

Maciejewska Elżbieta

Wychowawca świetlicy

Molińska Elżbieta

Pedagog, doradztwo zawodowe

Nowak Irmina

Nauczyciel wspomagający, logopeda

Pabich Ewelina

Nauczyciel wspomagający

Pawlikowska-Renkiel Katarzyna

Język angielski

Piekarska Aleksandra

Historia, geografia

Piera Jolanta

Edukacja wczesnoszkolna

Pełeszczak Piotr

Historia, WOS

Romanowska Maria

Nauczyciel wspomagający

Sala Karol

Wychowanie fizyczne

Słodkowska Lidia

Język nieniecki

Sośnia Małgorzata

Edukacja wczesnoszkolna

Stępińska Renata

Chemia, informatyka

Stysło Aldona

Wychowawca świetlicy

Suchodolski Mariusz

Wychowanie fizyczne

Świstak Edyta

Edukacja wczesnoszkolna

Turniak Marzena

Matematyka, informatyka

Tymanowska Izabela

Język angielski

Wojciechowska Aneta

Plastyka, zajęcia techniczne, świetlica

Woźnicka Renata

Język angielski

Wróbel Edyta

Biblioteka

Zając Małgorzata

Matematyka

Zając Mariusz

Muzyka, świetlica

Zatorska Katarzyna

Nauczyciel terapeuta

Carcamo Monika

Język polski

Wąchała Paweł

Wychowanie fizyczne

 

Podmiot udostępniający informację:
Szkoła Podstawowa nr 10 im. Mikołaja Reja w Piotrkowie Trybunalskim
odpowiada: Michał Czarczyk
data: 04-11-2019
wytworzył: Michał Czarczyk
data: 04-11-2019
data: 04-11-2019
Dziennik zmian strony

Wszystkie wersje tej strony:

W celu uzyskania dostępu do wersji archiwalnej strony skontaktuj się z redaktorem.

  • 04-11-2019 - Edycja treści
  • 29-03-2015 - Uwzględnienie wytycznych WCAG 2.0

Statystyka odsłon tej strony:

Łączna liczba odsłon wszystkich wersji tej strony: 1192